Hakkımızda

UTKA Dil Hizmetleri olarak uluslararası iletişimlerinize doğru ve güvenilir çeviri hizmeti sunuyoruz. Profesyonel kadromuz, işimize bağlılığımız, deneyimlerimiz ve en önemlisi memnuniyetinize verdiğimiz önem ile her geçen gün iletişim ağımızı genişletiyoruz.

Tercüman ağımız, uluslararası ortaklıklarımız ve gelişime açık ekip ruhumuz ile memnuniyetinizi üst seviyede karşılamayı hedefliyoruz.
Doğru ekip çalışması ile çevirilerinizin teslimine kadar sistematik ve titiz bir çalışma yürütüyoruz. Bütün çalışmalarımızı yüksek özveri ama ekonomik fiyatlar ile sürdürüyoruz.

Ekibimiz
Hepimiz işimize bağlı ve araştırmaya, öğrenmeye açık ve her birimiz uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyoruz. Dil konusunda aldığımız eğitimler ve seçtiğimiz alanlarda kazandığımız uzmanlık ile emin adımlarla ilerliyoruz. Güvenilir ve adil bir iletişim atmosferinde memnuniyet ve kalite çerçevesinde hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi teknoloji ile besliyor ve güncel çeviri/yönetim programları ile çalışmalarımızda mutlak doğruluğu sağlamaya çalışıyoruz. Geniş tercüman ve editör ağımız ile iş yükümüzü doğru dengede tutarak güler yüz ve mutluluğumuzu işimize yansıtıyoruz. Yönetim ve tercüman ekibimiz arasındaki koordinasyon ve gelişime yönelik çözüm prosedürlerimiz ile memnuniyetinizi garanti ediyoruz.

Doğru iletişim ve güven
Müşterilerimiz ile kurduğumuz uzan vadeli güvenilir ve doğru iletişim sayesinde her geçen gün iletişim kanallarımız genişliyor ve portföyümüze yeni çalışmalar ekliyoruz. Belgelerinizin güvenliği, kısa vadede çözümlerimiz, acil durumlarda desteğimiz, kalitemiz ve ekonomik fiyatlarımız ile çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Zamanınız, bütçeniz ve kurumsal kimliğiniz
Zamanınıza, bütçenize ve kurumsal kimliğinize değer veriyoruz. Bu temel prensipler ışığında, sürdürülebilir kalite, gelişmiş teknolojiler ve proje yönetim sistemimiz ile kurumsal tercümelerinizin hatasız, zamanında ve ekonomik çevrilmesini garanti ediyoruz.

Sözleşmelerinizin, ihale dosyalarınızın, uluslararası pazarda ürününüzün tanıtımının, web sitesi gibi kurumsal kimliğinizin, faturalarınızın, teknik belgelerinizin öneminin farkındayız. Bu bağlamda, en küçük çeviri projesinden en büyüğüne kadar aynı özen ve dikkati gösteriyoruz. İşlerinizin akışının doğru ve kaliteli ilerlemesi için çalışıyor, geliştiriyor ve sunuyoruz.

Kalite Güvencesi Veriyoruz
Bugüne kadar birçok farklı projede yer aldık. İşimize olan bağlılığımızı deneyimlerimiz ile birleştiriyor ve uygun fiyatlı kaliteli çalışmalar garanti ediyoruz. Tercüme projelerinizin tutarlı, doğru ve sektöre uygun olarak hazırlanması için özveri ile çalışıyor ve bu anlamda %100’e varan başarı oranına ulaşıyoruz.
Sürdürülebilir kalite, gelişmiş teknolojiler ve proje yönetim sistemimiz ile kurumsal tercümelerinizin hatasız çevrilmesini garanti ediyoruz.

ankara tercümanlık, ankara tercüme, ankara tercüme bürosu, ankara ingilizce tercüman, tercüman ara, ankara tercüman ara,ankarada tercümanlık