Noter onay mührü ile resmi belge tercüme hizmeti.

Noter Onaylı Tercüme

Noter onayı, resmiyet kazanması gereken her türlü belgenin çevirisinin, yasal geçerliliğini ve güvenilirliğini artırma amacı taşır. Bu onay, özellikle yurt içi ve yurt dışı resmi işlemlerde, sözleşmeler, pasaportlar, kimlik belgeleri, diplomalar, sertifikalar ve benzeri evrakların çevirisinde sıklıkla talep edilir.

Her çeviri için noter onayı aranmasa da, bazı resmi kurumlar yeminli tercümenin ötesinde, bir noterin onayını da şart koşmaktadır. Noter onaylı tercüme sürecinde, tercümanın hem işinde uzman hem de yetkin olduğunun noter tarafından onaylanması, tercümanın ise belgedeki herhangi bir hata için sorumluluk taşıdığının altını çizer.

UTKA Tercüme olarak biz, siz değerli müşterilerimizin noter onaylı tercümelerinin resmi süreçlerini büyük bir titizlikle ve ek ücret talep etmeden takip ediyoruz. Ankara’daki müşterilerimize belgelerini bizzat elden teslim etme imkanı sunarken, Ankara dışındaki sizlere ise belgelerinizi bir gün içinde ulaştırma garantisi sağlıyoruz.

Gerekli tüm noter onaylı tercüme işlerinizde UTKA Tercüme’nin uzmanlığına güvenebilir, belgelerinizin en doğru şekilde tercüme edilerek, resmiyet kazanacağından emin olabilirsiniz. Sizin için değerli olan her evrak, bizim için de aynı özenle ele alınır ve en kısa sürede teslim edilir. Tercüme sürecinizde gözünüz arkada kalmasın; UTKA Tercüme ile daima güvende olun!

1 thoughts on “Noter Onaylı Tercüme”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top